روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 06 فروردين 1398 / 19 رجب 1440 / a 26 Mar 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:28
شماره خبر: 100933949970
هديه دروغين، بهانه‌اي براي مزاحمت مردم‌
یادم می‌آید، قدیم ندیم‌ها، پسرهای شیطان برای خودشان بازی‌های مختلفی داشتند و سعی می‌کردند کمتر شیشه‌های همسایه‌ها را بشکنند و دیگران را کمتر سر کار می‌گذاشتند؛ اما پسرهای شیطان امروزی از هر فرصتی استفاده می‌کنند تا دیگران را سرکار بگذارند. 3 پسر جوان که در یک مرکز خدمات رایانه‌ای کار می‌کردند یک روز وسوسه می‌شوند و تصمیم می‌گیرند، با منزل دوستان خود تماس تلفنی بگیرند و آنها را سرکار بگذارند.

بنابراین به نوبت هرکدام با فردی تماس می‌گیرند و خود را از مسوولان روابط عمومی شرکت مخابرات معرفی می‌کنند و چنین وانمود می‌کنند که آن فرد برنده جایزه یک دستگاه لپ‌تاپ شده و باید به آدرسی در یکی از محله‌های غرب تهران مراجعه کند. آنها هم که از ماجرا بی‌اطلاع بوده‌اند، به آدرس مورد نظر مراجعه می‌کنند، اما مرد مغازه‌دار به آنها می‌گوید، حتما اشتباه شده و باید به مغازه مقابل مراجعه کنند. در این فاصله که فرد مورد نظر از مغازه خارج می‌شود تا به مغازه روبه‌رو برود 8 جوان علاف می‌زنند زیر خنده و می‌گویند آقا خوب سرکارت گذاشتیم. اما چشمانتان روز بد نبیند، مزاحمت‌های این پسران به همین جا ختم نمی‌شود. آنها یک روز در میان اتفاقی یک شماره را می‌گیرند و به مزاحمت‌های خود ادامه می‌دهند تا این که از بدشانسی، آخرین منزلی که با آن تماس می‌گیرند، منزل یک آقای پلیس است. مرد پلیس که به ماجرا مشکوک می‌شود به محل مورد نظر می‌رود و متوجه مزاحمت دروغین آنها می‌شود. سپس با همکارانش در مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس می‌گیرد و جوان‌های مزاحم و الکی‌خوش روانه بازداشتگاه می‌شوند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: