روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
يكشنبه 28 بهمن 1397 / 11 جمادي الثاني 1440 / a 17 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:29
شماره خبر: 100933950036
لاغري به زندانيان هم سرايت مي‌کند
وقتی لاغر هستی ، حسرت چاق بودن را می‌خوری و وقتی هم که چاق هستی ، حرص می‌خوری که چرا لاغر نشدی. زمان‌های قدیم، کسی به چاقی و لاغری توجهی نمی‌کرد؛ اما حالا همه در تب و تاب هستند و در هر سن و سالی می‌خواهند به نوعی مانکن بودن را تجربه کنند.

 این افراد برای کم کردن وزن به هر دری می‌زنند؛ از داروی گیاهی، قرص‌های لاغری و کفش‌ها و شلوارک‌های لاغری استفاده می‌کنند، کم غذا می‌خورند تا شاید سر سوزنی لاغر شوند تا بتوانند در مهمانی یا عروسی، لباس‌های گرانقیمت‌شان را به نمایش بگذارند؛ اما باور کنید لاغری به این گونه افراد ختم نمی‌شود؛ بلکه 3 دزد حرفه‌ای و سابقه‌دار هم برای این که هرچه زودتر از زندان خلاص شوند، تصمیم می‌گیرند تا با حفر تونل از زندان فرار کنند. این 3 دزد حرفه‌ای، شب‌ها وقتی ماموران زندان می‌خوابیدند، با قاشق شروع به حفر تونل می‌کردند، آنها تا 20 متر تونل کنده بودند و هر کدام کلی وزن کم ‌کردند و لاغر شدند تا براحتی از محل خارج شوند.  آنها سر آخر تونل را حفر و فرار کردند؛ اما از آنجا که کبوتر جلد زندان بودند، باز هم دستگیر شدند. این بار در جایی زندانی شدند که دیگر هوس کندن تونل به سرشان نزند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: