روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 01 شهريور 1396 / 30 ذی القعدة 1438 / a 23 Aug 2017
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه سال نو
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 04 فروردين 1387 - ساعت 13:32
شماره خبر: 100933950212
با پليس هم شوخي!
آدم‌ها برای هم مزاحمت‌هایی را به شیوه‌های مختلف ایجاد می‌کنند. این مزاحمت‌ها با تغییر زمان، به شیوه‌های جدیدی تبدیل شده و از طریق تلفن و اینترنت، سرعت مزاحمت‌ها هم افزایش پیدا کرده است.

گاه افراد مزاحم با مراکز مهمی از قبیل مرکز اطلاعات (118)، اورژانس (115) و مرکز فوریت‌های پلیسی (110) و آتش‌نشانی (125) بی‌دلیل تماس می‌گیرند و با  ارائه اطلاعات نادرست، باعث اختلال در کار این اداره‌ها می‌شوند.

بشنوید از یک مزاحم تلفنی سمج که مدام با تغییر صدا، با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس می‌گرفت و پلیس را سر کار می‌گذاشت و مدام بیان می‌کرد در این محله یا آن محله تهران چند مرد ، مزاحم یک دختر جوان شده‌اند و سریعا به کمک وی بیایند. بعد وقتی ماموران به محله‌های موردنظر می‌رفتند هیچ اثری از دختر جوان و مزاحمانش پیدا نمی‌کردند. به دنبال این مزاحمت‌های تلفنی، ماموران تصمیم گرفتند هر طوری شده مزاحم گستاخ را شناسایی و او را تنبیه کنند. پس از تلاش بی‌وقفه پلیس عاقبت مزاحم مرکز فوریت‌های پلیسی 110، هنگامی که به سمت یک کیوسک تلفن همگانی رفته بود تا بار دیگر شماره پلیس را بگیرد، به دام ماموران می‌افتد و عاقبت معلوم می‌شود مزاحم تلفنی پلیس از فرط بیکاری، مزاحم تلفنی می‌شده تا کمی تفریح کند.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: