روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 01 اسفند 1397 / 14 جمادي الثاني 1440 / a 20 Feb 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
يكشنبه 16 تير 1387 - ساعت 00:04
شماره خبر: 100942965288
در شبکه جهاني سحر
«قاب‌هاي خالي» به پايان راه نزديک مي‌شود
گروه رسانه: صداگذاری سریال داستانی قاب‌های خالی سیمای‌آذری شبکه جهانی سحر از نیمه گذشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه جهانی سحر، مراحل تولید این سریال به تهیه‌کنندگی ایوب دانشور و مرتضی احمدی‌هرندی که در 20 قسمت 30 دقیقه‌ای تنظیم شده در دست انجام است.

ضمن این که کار ساخت موسیقی سریال بتازگی از سوی محمدمهدی گورنگی آغاز شده است.
قاب‌های خالی داستان خلاءهایی است که در زندگی فردی و اجتماعی 3 نسل از زنان سرزمین ما سرک می‌کشند. مارال‌ 25 ساله و فارغ‌التحصیل رشته نمایش، همراه نامزدش فریدون، در گیر و دار روی صحنه بردن یک تئاتر جدید است اما رابطه عاطفی او و فریدون با ورود زنی به نام نازنین، دچار خلل می‌شود. با بیماری سولماز مادر بزرگ سالخورده مارال که سینه‌اش گنجینه‌ای از خاطرات تلخ و شیرین و زندگی‌ای پر فراز و نشیب است، مارال به گذراندن وقت بیشتری با مادربزرگ و مرور خاطره‌های او سوق داده می‌شود.

تصویربرداری سریال قاب‌های خالی در شهرهای  لنگرود و تهران صورت گرفته و داریوش ارجمند، ناصر هاشمی، نیکو خردمند، سمیرا سیاح، آتش تقی‌پور، شمسی فضل‌اللهی، محمود مقامی، مجید حاجی‌زاده و مهدی ایمنی‌خواه از بازیگران این مجموعه داستانی هستند که در کنار تارا سلیمانی، حوریه امیری، صادق توکلی، شهرزاد کمال‌زاده، اکبر مولایی، فرشته مصطفایی، ساقی زینتی، ولی اویسی، باران زمانی، رضا میرمعنوی، ساناز کمالوند، نسیم ناطقیان و نسرین دولت همچنین ترلان پروانه که به عنوان بازیگر خردسال، این مجموعه را همراهی کرده، به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پیش‌بینی می‌شود، مراحل صداگذاری و ساخت موسیقی مجموعه داستانی قاب‌های خالی اوایل مرداد ماه به اتمام برسد.

نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: