روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
سه شنبه 06 فروردين 1398 / 19 رجب 1440 / a 26 Mar 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
ويژه نامه تداوم آفتاب
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
شنبه 17 اسفند 1387 - ساعت 19:53
شماره خبر: 100944938220
نمي‌دانم خدا با من چه‌کار دارد؟
من وقتی رفتم عیادت، ایشان هنوز کسالتشان زیاد بود و ضعف هم داشتند. وقتی مرا دیدند محبتی کردندو لبخندی زدند و من حال ایشان را پرسیدم، فرمودند: آقای ناطق این حادثه علی‌القاعده باید مرا برده باشد علتش هم این است که سخنران در یک مکان ثابت نمی‌ایستد و حرکت مختصری دارد و اگر خدای ناکرده ضبط هنگام انفجار در تراز سینه‌ ایشان قرار می‌گرفت قلب ایشان را برده و ایشان قطعا شهید شده بود. با یک حرکت که چند سانت فاصله ایجاد شد این انفجار رخ داد و دست راست ایشان را برد. سمتی که قلب نیست. البته رگهایی را قطع کرده و آقای دکتر فاضل می‌گفت اگر 5 دقیقه دیرتر ایشان را رسانده بودند و عمل دیر انجام می‌شد باز کار تمام بود. چون خونریزی از شاهرگ‌ها فوق‌العاده بود. خوب ایشان را وقتی آوردند درمانگاه عباسی، آنجا آماده نبودند و قبول نکردند.

راننده‌ای که الان هم خدمت ایشان است  آقای جباری  فداکاری کرد و بالاخره ایشان را رساندند بیمارستان بهارلو، میدان راه‌آهن و آنجا عمل کردند. آقا فرمودند من می‌باید می‌رفتم، لکن نمی‌دانم خدا با من چه کار دارد که مرا نگه داشته است. نمی‌دانم چه‌کار دارد. این گفته ایشان در سال 60 است که نمی‌دانم خدا با من چه‌کار دارد؟ این گذشت تا این‌که ایشان رهبر شدند و در خدمتشان هستیم، 5 ، 6 سال قبل کمتر یا بیشتر من گزارشی خدمتشان برده بودم و حیاط قدم می‌زدیم در خدمتشان تا گزارش بدهم، ایشان چون فرموده بودند که تو هم اهل ورزش هستی، قدمی بزنیم، گفتم: در خدمتتان هستم. یک بحثی پیش آمد، به ایشان گفتم حاج آقا یادتان است شما در بیمارستان فرمودید که علی‌القاعده باید شهید شده و رفته باشم، نمی‌دانم خدا با من چه‌کار دارد. خدا با شما این کار را داشت و شما را نگه داشت تا امام که از دنیا رفت رهبری مثل شما بیاید و بساط را جمع‌وجور کند و مدیریت کند و قلب تپنده امت  اسلامی بشود. خدا با شما این کار را داشت.

حجت‌الاسلا‌م والمسلمین‌ناطق نوری در برنامه فوق العاده


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: