روزنامه جام جم
صفحه اصلی روزنامه درباره ما ارتباط با ما پیوندها راهنمای سایت بورسبورس آب و هواآب و هوا انتشاراتانتشارات اشتراکاشتراک آرشیو روزنامهآرشیو روزنامه
چهارشنبه 05 تير 1398 / 22 شوال 1440 / a 26 Jun 2019
صفحه اول روزنامه
سياسي
راديو و تلويزيون
اقتصاد
فرهنگي
جامعه
ورزش
دانش
جهان
حوادث
ايران زمين
گفتگو
سلامت
انديشه
صفحه آخر
جستجوی پیشرفته
ضمائم
ویژه نامه ها
راديو و تلويزيون
نسخه چاپی فرستادن با پست الکترونیک
سه شنبه 19 شهريور 1387 - ساعت 00:49
شماره خبر: 100948573743
مکث
تله‌فيلم «بيم موج» به پايان توليد رسيد
فارس: فیلم ‌تلویزیونی «بیم موج» به کارگردانی «راما قویدل» روزهای پایانی تولید خود را می‌گذراند.

فیلم ‌تلویزیونی «بیم موج» که کارگردانی آن را «راما قویدل» بر عهده داشته است، به مراحل پایانی تولید خود رسید. بنا بر این گزارش، «بیم موج» براساس فیلمنامه‌ای از «عباس نعمتی» و «علیرضا جوانمرد» ساخته شده است و داستان آن درباره دختری است که ادعا می‌کند چیزهایی را می‌بیند که دیگران نمی‌توانند ببینند. این فیلم که چندی پیش در تهران جلوی دوربین «اسفندیار شهیدی» رفته، پس از انجام مراحل تدوین زیر نظر «علیرضا فارسیجانی» و آماده شدن موسیقی آن به همت «امیر توسلی»، آخرین مراحل میکس و صداگذاری را سپری می‌کند.

در بیم موج بازیگرانی چون امیر آقایی، شقایق فراهانی، پویا امینی و مژگان ربانی به ایفای نقش پرداخته‌اند. بیم موج را «اکبر تحویلیان» برای گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه می‌کند.

مهران رجبی: میرزای «مثل هیچ کس» حکیمانه‌تر از دیگر نقش‌هایم است‌

ایسنا: مهران رجبی که میزان نقش برایش چندان اهمیتی ندارد، نقش خود در سریال «مثل هیچ‌کس» را از مجموع 30 قسمت 80 سکانس اعلام کرد که از نقش کوتاه کمی بلندتر به نظر می‌رسد.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به پرسش این که آیا درونمایه طنزی که در اغلب نقش‌هایش وجود دارد، در شخصیت میرزا نیز به چشم می‌خورد، گفت: میرزا در«مثل هیچ‌کس» نقش حکیمانه‌تری دارد و شخصیتی درونگراست. نگاه‌های او عاقل‌ اندر سفیه است و آن نشاطی که‌ در اغلب نقش‌هایی که بازی می‌کنم دیده می‌شود، در این شخصیت وجود ندارد. مهران رجبی ادامه داد: در سریال «مثل هیچ‌کس» میرزا یک آدم بزرگتری است که احترامش را دارند و رفیق پدر شخصیت‌های اصلی بوده است؛ او به احترام ریش سفیدش و خلق نکویی که دارد مورد وثوق خانواده است.

جودی «شاهد عینی» را تهیه می‌کند

مهر: رضا جودی فیلم تلویزیونی «شاهد عینی» را به کارگردانی مهدی گلستانه برای شبکه دو تهیه می‌کند. گلستانه گفت: شاهد عینی به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو تهیه می‌شود و علیرضا کاظمی‌پور و سعید جلالی مشغول نوشتن فیلمنامه هستند که تا اوایل مهر ماه طول می‌کشد. قصه یک ملودرام اجتماعی پلیسی است.گلستانه بعد از پایان تولید پروژه «شاهد عینی»، فیلم تلویزیونی «خفته در بیداری» را به نویسندگی بابک کایدان می‌سازد.

ضرورت پرداخت نو به مناسبت‌های مذهبی‌

ایسنا: تهیه‌کننده‌ی«دو قدم مانده به صبح» خبر داد:در ماه مبارک رمضان برنامه «دو قدم مانده به صبح» که از شبکه چهار پخش می‌شود، از سینما و تئاتر دینی سخن می‌گوید.

سعید بشیری- تهیه‌کننده «دو قدم مانده به صبح» - با اعلام این خبر اظهار کرد: در بخش خوشنویسی به چگونگی ترویج فضای معنوی از طریق خط می‌پردازیم.

بشیری از اضافه‌شدن بخش جامعه‌شناسی و تغییر روز پخش موضوع معماری در «دو قدم مانده به صبح» خبر داد و اظهار کرد: با انتقال بخش معماری از چهارشنبه‌ها به قدم دوم  یکشنبه، بخش جامعه‌شناسی با اجرای دکتر حسین میرزایی استاد دانشگاه تهران، از این هفته چهارشنبه‌ها در قدم اول آغاز می‌شود و در نخستین برنامه به «جامعه‌شناسی چیست؟» پرداخته می‌شود.


نظر خوانندگان:
لطفاً نظرات را فارسی وارد کنید
نام:    پست الکترونیک: