JameJamOnline.ir

راديو و تلويزيون

سه شنبه 09 تير 1388 - ساعت 18:34 شماره خبر: 100910813065

در شهرک سينمايي دفاع مقدس 
يکي از ميان ما کليد خورد
فیلم تلویزیونی «یکی از میان ما» تازه‌ترین ساخته «حمید بهمنی» روز سه شنبه نهم تیرماه در شهرک سینمایی انقلاب و دفاع مقدس جلوی دوربین رفت.
 

به گزارش فارس، این فیلم که در قالب داستانی جذاب و بدیع به زوایایی جدید و نادیده از حماسه شکوهمند دفاع مقدس می‌پردازد، در گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما و به تهیه کنندگی سید احمد میرعلایی ساخته می‌شود. فیلمنامه این فیلم را که از جمله آثار شاخص عرصه فیلم‌های تلویزیونی به شمار می‌رود، علیرضا محمودی و علی اناری به طور مشترک به رشته تحریر درآورده‌اند.

سیداحمد میرعلایی با تاکید بر ویژگی‌های بارز این فیلم گفت: با توجه به ارزش‌های داستان و قابلیت‌های فیلمنامه، کوشیده‌ایم با حضور گروهی از عوامل حرفه‌ای و کاملا شاخص، فیلمی ارزشمند و قابل قبول بسازیم که با توجه به سابقه روشن کارگردان و شناخت او از مقوله سینمای دفاع مقدس، این هدف دور از دسترس نخواهد بود.

بهمنی پیش از این فیلم‌های سینمایی آخرین نبرد، آن مرد آمد و مجموعه‌های تلویزیونی سفر سرخ ، یاس‌های کوچک ، ریشه در زمان و ... را ساخته است.

تاکنون حضور بازیگرانی همچون بیژن امکانیان، بابک انصاری، علی رام نورایی، امیرحسین مدرس، اسماعیل سلطانیان و ... در این فیلم قطعی شده و برای برخی نقشها نیز مذاکراتی با بازیگرانی مطرح در حال انجام است . همچنین حسن اسدی به عنوان مدیر تصویربرداری ، محسن بابایی در سمت طراح چهره پردازی و عباس بلوندی در سمت طراسح صحنه و لباس با این فیلم همکاری خواهند داشت و طراحی و اجرای جلوه‌های ویژه پرحجم و خاص این فیلم را نیز محسن روزبهانی به عهده گرفته است. کریم کاشانی صدابردار، محمد حمزه‌ای برنامه‌ریز و دستیار اول کارگردان و مهدی بشکوفه مدیر تولید این فیلم هستند که انتظار می‌رود با توجه به ویژگی‌های داستانی و حضور عواملی کاملا حرفه‌ای از جمله آثار شاخص و موفق تلویزیون باشد.

در خلاصه داستان این فیلم تلویزیونی آمده: در یکی از محورهای عملیاتی حساس و مهم، مدتی است اتفاقاتی می‌افتد که نشان از حضور یک نفوذی دارد. فرمانده‌ای باهوش به نام کاوه البرزی(بیژن امکانیان) برای کشف واقعیت راهی این منطقه می‌شود و...

فهرست عوامل اصلی تله فیلم یکی از میان ما به شرح زیر است:
کارگردان: حمید بهمنی، نویسنده فیلمنامه: علی اناری، علیرضا محمودی، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: محمد حمزه‌ای، مدیر تصویربرداری: حسن اسدی، طراح چهره‌پردازی: محسن بابایی، طراح صحنه و لباس: عباس بلوندی،‌ مدیر تولید: مهدی بشکوفه،‌ صدابردار: کریم کاشانی،
طراح جلوه‌های ویژه: محسن روزبهانی، ناظر کیفی: رضا ایرانمنش، عکاس:حسن ناحی، مشاور رسانه‌ای: جعفر گودرزی، تهیه کننده: سید احمد میرعلایی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما.

بازیگران: بیژن امکانیان، بابک انصاری، علی رام نورایی، امیرحسین مدرس، اسماعیل سلطانیان، سیدجواد حسینی، علی صالحی، میثم جعفری‌نژاد، حسن بزرا، محمود نقیبیان و...